14. Eestimaa talimängud Ida-Virumaal

5.-6. märtsil toimusid Ida-Virumaal 14. Eestimaa talimängud, kus Valgamaad esindas võrkpallis Tõrva Võrkpalliklubi naiskond.

Alagrupis kohtusime esimesena Põlva naiskonnaga, kus Põlva näitas kohe oma paremaid omadusi ning pidime leppima 2:0 kaotusega. Võru ja Viljandi võitsime 2:0. Alagrupi II kohana mängisime ristimängu teise alagrupi III kohaga ehk Hiiumaaga. Saime edasi poolfinaali. Järgmisel päeval poolfinaalkohtumine Ida-Virumaad esindava Jõhviga. Noorte ja andekate mängijate vastu on väga mõnus mängida, eriti kui oma võistkond on nii kokkuhoidev ja üksteist toetav, nagu meie selles mängus olime! Esimene geim tuli küll väga raskelt, kuid seis 28:26 näitas 2-punktilist edumaad Tõrvale. Teine geim tuli lihtsamalt ja saime võimaluse teha eelmise päeva vigade parandus Põlvaga. Ka Põlvaga määras mängu esimene geim, milles suutsime oma mängu peale suruda. Varsti peale seda võitu saime vastu võtta õnnitlusi Eestimaa mängude võitmise puhul.

Valgamaad Tõrva naiskonnas esindasid: Mari Loorman, Kaja Mölder, Karmen Mõts, Monika Poom, Kadri Pilm, Grete Allilender, Gaida Kertu Roos, Helen Elias.